KOSİFLER OTO

dam Image

KOSİFLER OTO’YA HOŞ GELDİNİZ.

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

dam Image

MINI DÜNYASI.

Küçük otomobil segmentini yaratan ve sınıf ayrımını yok eden MINI, 1999 yılından beri Borusan Otomotiv’in sunduğu marka yelpazesinde yer alıyor. 

2001 yılından itibaren BMW Group bünyesinde üretilen MINI, günlük otomobilden aksesuara benzersiz bir trend ve rallilerin değişmez katılımcısına dönüştü. Eşsiz yol tutuşu, sürüş keyfi ve muhteşem tasarımı ile gönüllerde taht kuran MINI, sıra dışı verimlilik ve üstün kalite açısından da yeni standartları belirledi.

HAKKIMIZDA.

Kosifler Oto, 2001 yılından beri Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcısı ve Servisi olarak İstanbul'da Bostancı ve Kavacık lokasyonlarında ve Antalya'da faaliyet göstermektedir.

 

Vizyonumuz, bulunduğumuz her sektörde; öncü ve lider olmak, evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunarak büyümemizi sürekli kılmaktır.

Misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz her alanda başta müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımıza değer yaratan güvenilir hizmet anlayışımızı kalıcı kılmaktır.

GÜNCEL.

MINI 5 Kapı Satış Kampanyası

MINI 5 KAPI.

ŞEHRİ YENİDEN KEŞFET.

Karakteristik MINI duruşunu daha fazla kapı, baş ve diz mesafesi ile bir araya getiren MINI 5 Kapı modeli Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor. ÖTV avantajıyla, 40.000 TL kredi kullanımına 12 ay vade ile %0,66 faiz ve takas desteği fırsatına sahip sınırlı sayıda MINI 5 Kapı ile ilgili teklif alın.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

MINI COUNTRYMAN

HAYATA DAHA ÇOK YER AÇ.

MINI Countryman nisan ayına özel ÖTV avantajı ve takas desteği fırsatıyla Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda.

MINI YOL YARDIM HATTI.

MINI YOL YARDIM HATTI.

MINI YOL YARDIM HATTI.

444 22 99 Acil Servis Hattı'nı arayarak her türlü arıza ve hasar durumunda Yol Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.