KOSİFLER OTO

Kosifler Oto MINI

KOSİFLER OTO’YA HOŞ GELDİNİZ.

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

dam Image

MINI DÜNYASI.

Küçük otomobil segmentini yaratan ve sınıf ayrımını yok eden MINI, 1999 yılından beri Borusan Otomotiv’in sunduğu marka yelpazesinde yer alıyor. 

2001 yılından itibaren BMW Group bünyesinde üretilen MINI, günlük otomobilden aksesuara benzersiz bir trend ve rallilerin değişmez katılımcısına dönüştü. Eşsiz yol tutuşu, sürüş keyfi ve muhteşem tasarımı ile gönüllerde taht kuran MINI, sıra dışı verimlilik ve üstün kalite açısından da yeni standartları belirledi.

HAKKIMIZDA.

Kosifler Oto, 2001 yılından beri Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcısı ve Servisi olarak İstanbul'da Bostancı ve Kavacık lokasyonlarında ve Antalya'da faaliyet göstermektedir.

 

Vizyonumuz, bulunduğumuz her sektörde; öncü ve lider olmak, evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunarak büyümemizi sürekli kılmaktır.

Misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz her alanda başta müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımıza değer yaratan güvenilir hizmet anlayışımızı kalıcı kılmaktır.

GÜNCEL.

GARANTİ / GARANTİ+ / BAKIM PAKETİ SÜRESİ.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

GARANTİ / GARANTİ+ / BAKIM PAKETİ SÜRESİ.

15 Mart itibariyle MINI Yetkili Servislerini ziyaret edememeniz nedeni ile tamamlayamadığınız ve bu nedenle geçerlilik süresi bitmiş olan garanti, Garanti+ ve/veya MINI Service Inclusive Bakım Paketi dahilindeki işlemlerinizi 30.06.2020 tarihine kadar MINI Yetkili Servisleri üzerinden yaptırabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak servis randevusu alabilirsiniz. Yalnızca olağan sona erme süresi 15 Mart 2020 ve sonrası olan ilgili garanti, Garanti+ Uzatılmış Garanti Paketi veya MINI Service Inclusive Bakım Paketi kapsamına dahil olan işlemler için geçerlidir.

HAYATA DAHA ÇOK YER AÇ.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

Online servis randevu talebinizi, servis danışmanlarımıza iletmek için randevu formunu doldurmanız yeterli.

MINI YOL YARDIM HATTI

MINI YOL YARDIM HATTI.

MINI YOL YARDIM HATTI.

444 22 99 Acil Servis Hattı'nı arayarak her türlü arıza ve hasar durumunda Yol Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.