Yeni MINI 3 Kapı

Yeni MINI 3 Kapı

Her zamankinden daha hızlı ve eğlenceli olan ikonik Yeni MINI Cooper 3 Kapı, Yeni MINI Cooper D 3 Kapı ve MINI Cooper S 3 Kapı; yüksek hız, etkileyici düzeyde düşük bir ağırlık merkezi ve heyecan verici bir go-kart hissi sunar. Akıllı ve karizmatik özelliklere sahip Yeni MINI 3 Kapı, MINI markası için de vazgeçilmez bir modeldir. Kentli stiline, her zamankinden çok daha değerli standart özelliklere ve şehir yaşantısına uygun küçük otomobil tasarımına rağmen geniş iç hacme sahip bu otomobile hemen sahip olmak isteyeceksiniz ve yolculuklarınızdan çok daha fazla keyif alacaksınız.

Yeni MINI 5 Kapı

Yeni MINI 5 Kapı

Orijinal stil ikonu, şimdi modern şehir koşullarına göre yeniden yorumlandı. Karakteristik MINI duruşunu daha fazla kapı, baş ve diz mesafesi ile bir araya getiren bu güvenilir 5 Kapı modeli; şehirlerin, caddelerin ve park alanlarının görünümünü tamamen değiştiriyor. Ayrıca neredeyse sınırsız kişiselleştirme seçeneği de sunuluyor. Üstelik MINI'nin; ünlü, çevik go-kart kullanımından ödün vermeden hem iç tasarımında hem de dış tasarımında daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Yeni MINI Cooper 5 Kapı ve Yeni MINI Cooper D 5 Kapı modelinin sunduğu özellikler ile otomobilden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Yeni MINI Cabrio

Yeni MINI Cabrio

Dışa dönük ve açık fikirli tavıra sahip Yeni MINI Cabrio güç ve enerji doludur. Yaz mevsiminde, üstü açık otomobil kullanmanın keyfi; duyularınızı harekete geçirir ve açık bir yolda zevkli anları yakalayarak paylaşmanızı sağlar. Direksiyonun ardında her an süren heyecan. Kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlayacak ve güneş ışığı altında sofistike bir keyif sunacak. Sınırsız baş mesafesi ile her zaman daha fazla keyif verir.

MINI Clubman

MINI Clubman

Stil ve işlevselliğin zirvesi olan seçkin MINI Clubman, en üst düzeyde konfor ve günlük kullanışlılık sunmak üzere tasarlanmış sade bir klasik kompakt otomobildir. Arka kısımdaki farklı bölünebilen kapıları, yumuşak kaplama yüzeyleri ve premium teknolojileri ile bu model, MINI ailesinin safkan bir üyesidir. MINI Clubman iyileştirilen görünümüyle tamamen yeni bir otomobilde, yeni bir ufuk açar. Boyutları küçük bir otomobil olmasına rağmen geniş iç hacmi ile kalabalık ve keyifli yolculuklara çıkmanıza imkan tanıyan MINI Cooper Clubman, MINI Cooper One D Clubman ve John Cooper Works şehir içinde park sorununuzu minimuma indirir.

MINI Countryman

MINI Countryman

Son derece dayanıklı ve estetik bir tasarıma sahip MINI Countryman, sizi diğerlerinin götüremediği yerlere ulaştırmaya hazır, çok yönlü bir araçtır. İster virajlı bir sahil yolunda ister sıkışık şehir trafiğinde yolculuk ediyor olun, opsiyonel 4-çeker sistemiyle benzinli veya dizel motor alternatifleriyle sunulan ile bu otomobil her zaman beklediğiniz sürüş deneyimini size sunar. Size ise MINI Cooper Countryman'in sunduğu bu yeni özgürlük anlayışının ve otomobilinizi istediğiniz yerde kullanabilme esnekliğinin keyfini çıkarmak kalır. Yolculuğunuzdan döndüğünüzde keyifle anlatacağınız, otomobiliniz ile birlikte yarattığınız, yepyeni hikayeleriniz olacak. 

MINI John Cooper Works

MINI John Cooper Works

Yüksek performanslı MINI John Cooper Works, atletik duruşu, farklı ve derin kükremesiyle üzerinizde güçlü bir etki bırakmaya hazır. Yerinde durmayan  bu yüksek performanslı otomobil, John Cooper’ın şampiyon yarışçılarının yeniden vücut bulmuş halidir ve motor sporlarının ruhunu taşır. John Cooper ve ekibi içlerinden gelen sese inandılar. 60’lı yılların başında her türlü zorluğa karşı durarak, öncü bir ruhla küçük bir aile otomobilinden efsanevi bir yarış otomobili yaratmayı başardı ve birçok kişinin fikrini değiştirdi.

MINI Electric Concept

MINI ELECTRIC CONCEPT

Dünya elektrikli sürüşe doğru yönelirken, bizim önceliğimiz sizsiniz.

MINI’de heyecan verici viraj dönüşlerini, hızlanmayı, sürüş keyfini, yaratıcı alan kullanımını ve simgesel tasarımı, yani sevdiğiniz her özelliği koruduk ve tüm bunlara yeni bir boyut ekledik.

Aynı zamanda elektrikli bir yaşam tarzına geçtik. Heyecan verici bir deneyim için elektriğin gücünden yararlandık. Teknoloji ve duygunun mükemmel karışımı.